شهادت امام موسی کاظم(ع)

امروز تقویم‏ها در سکوت خود فقدان تو را به سوگ نشسته‏ اند.معصومه(علیهاالسلام)در پایان انتظار خود،اشک بر گونه‏ ها دوانیده است. کبوتران حرم دخترت،شور و شوق پرواز را از دست داده ‏اند و ماتم آن گنبد طلایی، آسمان را سیاه می‏کند.
ناله حزین مرغان عاشق است که به گوش می‏رسد: امشب پس از چندین سال روز، چندین سال شب، هفتمین ستاره به آسمان هفتم می‏رسد؛ ولی غافل از آنکه این مردم، غفلت، سایه ‏گستر چشم‏هایشان شده است.
فرا رسیدن ٢۵ رجب سالروز شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام را به محضر امام عصر حضرت حجة ابن الحسن عسکری(علیه آلاف التحیة و السلام)و عموم شیعیان جهان تسلیت عرض مینماییم.

/ 2 نظر / 26 بازدید
پیام

****** درج رایگان عکس کودکان زیبا****** بی شک شما نیز فرزند،خواهر زاده،برادر زاده یا عزیز دیگری دارید که وجود نازنینش گرما بخش کانون خانواده است. می توانید با مراجعه به سایت "شیرازفردا" به رایگان عکس اونو درج کنید.ضمنا به دوستان و نزدیکانتون اطلاع بدین تا با امتیاز دهی به وی اونو در رسیدن به جوایز کمک کنید. http://www.news.shirazefarda.com/child.php ((نکته مهم:پس از درج عکس تایید آن ممکن است بین 3-6 ساعت به طول بیانجامد)) شیرازفردا بزرگترین سامانه اجتماعی/تبلیغاتی جنوب کشور