ماه مبارک رمضان

مستعد سفـــر شهر خدا کرد مرا *** رمضان آمد و آهسته صدا کرد مرا که سراپای پر از عطر و صفا کرد مرا *** از گلستان کرم طرفه نسیـمی بوزید

با نزدیک شدن به ماه مهمانی خدا ، ماه مغفرت و بخشش گناهان ، ماه رازو نیاز به درگاه بی نیاز ، ماه شـــب زنــده داری عـشــاق مــاه بــیــدار بــاش وجــدان مـــاه اشــک و خـروش و ناله و آه و ...، دل خدا جویان و مؤمنان به تلاطم و خروش می افتد .

حلول ماه مبارک رمضان،ماه خدا بر تمامی مسلمانان به خصوص مردم شهرستان باخرز تبریک و تهنیت باد.

/ 3 نظر / 25 بازدید
حقدوست

[گل][لبخند] سلام دوست ارجمند[گل][لبخند] [گل] فرا رسیدن ماه خیر و برکت، ماه رحمت و مغفرت، ماه مبارک رمضان بر شما مبارک[گل] با مطالب زیر در خدمت شما هستم: [گل] شیوه عبادت و دعا در ماه مبارک رمضان http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل] پیام تبریک به بانوان محجّبه روزه‌‌دار http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل] فضیلت عظیم خواندن قرآن در ماه رمضان(هر آیه ثواب یک ختم) + عقاب روزه خواری http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل] آخربین یا آخوربین؟! مسأله این است! http://bia2mofid.persianblog.ir/post/667/ [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] در بخش «صفحات وبلاگ» و «موضوعات وبلاگ» هم مطالب نابی خواهی یافت. منتظر حضور گرم شما عزیز هستم.

اگه هر روز آنلاینی میتونی از آنلاین بودنت پول در بیاری کاملا قانونی و واقعیه من که تونستم پس توام میتونی توضیح کاملو اینجا ببینی... http://kilikpool.blogsky.com/1391/04/02/post-23/ میدونی من به خودم گفتم روزی 5 دقیقه وقتی از من نمگیره اگه پولو بدن که خیلی خوبه اگه نه هم چیزی رو از دست نمیدم،حالا خوشحالم که عضو شدم.

سوسا تم

سلام 9 قالب زیبا ویژه ماه مبارک رمضان به سوساتم اضافه شد برای دریافت قالب به سایت زیر مراجعه کنید http://susatheme.ir