وفات حضرت معصومه(س)

 

به هر زمان و مـکان و به هر مقام، سـلام به جـــان پاک تو ای دختر امام، ســلام هزار بار فزون تر زهر کلام، ســلام به هر عدد که تکلم شـود به لیل و نهار ز فـرد فـرد خلیـق، به صبح و شام ســلام به پیشگــاه تو ای خواهـــر شه کـَـونین  

این بانو کیست که پاکی، از خورشید عفت او جلوه گرفته است و قداست، از کوثر عصمت او آب و تاب؟! این بانو کیست که کویر قم، به قدوم دعای او، به بهار نیایش و ستایش تبدیل شده است و کهکشان امامزادگان قم، در آسمان معنویت و منظومه عشق او اجرام طواف بر قامت ارادت خود بسته ‏اند و ملایک، بال تبرک و توسل به ضریح آسمانی‏ اش می‏کشند؟!

وفات حضرت معصومه(س)

تو، «شفیعه محشری» که شمیم بهشتی شفاعت، از شبکه‏ های ضریحت مشام امید را می‏نوازد: «یا فاطمهُ اِشْفَعی لَنا فی الجنهِ فانّ لکِ عندَ اللهِ شأنا مِنَ الشأنِ». و بوی قبر پنهان زهرا علیهاالسلام در لحظه لحظه آئینه ‏های حرمت نمایان است؛ و کوچه باغ یادها، از تو بوی یاس کبود گرفته است .

فرارسیدن ١٠ ربیع الثانی سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها را به محضر امام عصر حضرت حجة ابن الحسن عسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف و عموم شیعیان جهان تسلیت عرض مینماییم.

وفات حضرت معصومه(س)

/ 2 نظر / 55 بازدید
يوسف عابدين

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلورت" مهمه...! اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهل و بجا" بودنت مهمه...! منطقه زندگیت مهم نیست،"منطق زندگیت" مهمه...! و گذشته زندگیت مهم نیست ، امروزت مهمه که چه گذشته ای واسه فردات میسازی... با سلام وعرض ادب احترام خدمت برادر عزيز و فرزانه خودم وقت عالي متعالي حقير را ببخشيد از اينكه نتوانستم چند وقتي به وب بسيار خوب و پر بارت شما سر بزنم و كسب فيض نمايم . اجركم عندالله و دست گل شما درد نكند .